راهنمای انتخاب پارچه مبلی

در این قسمت از سایت , گروه تولیدی فالو به معرفی انواع پارچه های مبلی میپردازد که شما عزیزان در هنگام خرید و سفارشتان با اطلاعات کامل نسبت به خریدتان اقدام نمایید

در ساخت مبلمان منزل یا مبلهای تختخوابشو , پارچه کاربرد زیادی دارد . پارچه یکی از موارد اصلی در ساخت و ساز مبلمان و مبلهای تختخوابشو است که هم به عنوان پوشش دهنده یا کاور مبلمان و هم به عنوان یکی از موارد تزیینی مهم که زیبایی و رنگبندی آن میتواند یکی از فاکتورهای اصلی انتخاب مشتری باشد.

معمولا مبلمانها به چند گروه مبلمان راحتی مبلمانهای استیل و مبلهای تختخوابشو طبقه بندی میشود.

مبلهای تختخوابشو و مبلهای راحتی معمولا تمام پارچه هستند و چوب و فلز در بدنه انها بکار رفته است و مبلهای استیل ترکیبی از چوب و پارچه هستند و پارچه های کمتری در آنها بکار میرود.

از آنجایی که پارچه در مبلمانهای تختخوابشو و مبلهای راحتی بخش اصلی مبلمان محسوب میشود در خرید مبل بخصوص در انتخاب پارچه و یا کاور مبل باید دقت بسیاری داشته باشید که مناسب منزل خود و یا محل کارتان باشد.

در میان پارچه های مصرفی در بازار بروی مبلمانها , پارچه هایی با کیفیت و قیمتها و رنگبندیهای مختلف موجود است که یا میتواند پارچه ایی باشد یا از جنس چرم که معمولا مبل با جنس چرم در محل کار مورد استفاده قرار میگیرد و جنس از نوع پارچه ایی که در منزل مورد استفاده قرار میگیرد.

نوع دیگر از پارچه , پارچه هایی با جنس مخمل است که پرزهای بلند و یا کوتاهی دارد که این نوع پارچه ها برای منزل بسیار مناسب است.اگر در منزل فرزند کوچکی دارید بهتر است از پارچه هایی با رنگ تیره و چرک تاب استفاده نمایید که در اثر شیطنت فرزندانتان مدام کثیف و نامرتب نشود که این امر باعث هزینه اضافی برای شما میشود.

بطور کلی پارچه ها یا ساده هستند یا طرحدار. پارچه های ساده را معمولا برای فضاهای کوچک مورد استفاده قرار میدهند که فضا بازتر دیده شود . از پارچه های طرحدار در فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

شما میتوانید برای شکستن فضا و روح بخشیدن به محیط منزل یا محل کار خودتون , مبلمانی ساده با پارچه کوسنی گلدار و یا برعکس استفاده کنید.

در این بخش پارچه های مورد نظر خودتان را بهمراه کد رنگ و رنگبندی میتوانید مشاهده بفرمایید و انتخاب کنید

یکی از پارچه های معروف و محبوب بین تمام تولیدیهای مبلمان پارچه ایی با نام مازراتی است که استفاده از آن در ساختار دکوراسیون داخلی منزل رایج پیدا کرده است.

اگه به سطح پارچه و یا به بافت پارچه دقت کنید دانه های ریزی میبینید که بطور مرتب و منظم در کنار هم قرار گرفته اند.

یکی از ویژگیهای پارچه مبلی مازراتی خواب کم مخملهای آن است و برخلاف پارچه پورشه دارای سطح صاف نیست و دارای ناهمواری کمی است.

پارچه مازراتی دارای رنگبندیهای متنوعی است که شما عزیزان میتوانید نسبت به سلیقه خود و نسبت با دیزاین منزل خود رنگ آن را انتخاب کنید و سفارش دهید.